UAB Antrimeta

Galioja nuo 2024-01-12 09.00
Metalo laužo rūšis (ir jam taikomas užterštumas)Supirkimo kaina € už tonąSupirkimo kaina € atskaičius 5% GPM
Geležies laužas (gabaritinis*) – iki 5%310294,50
Geležies laužas (negabaritinis) – iki 5%300285
Geležies skarda (automobilinis, kėbulai) iki 5%285270,75
Drožlės , nuo 3%185175,75
Nerūdijančio plieno laužas1000950
Vario laužas64006080
Vario laužas (radiatoriai, drožlės)47004465
Žalvario, bronzos laužas42504037,50
Žalvario radiatoriai , drožlės35003325
Aliuminio laužas (skardos)11501092,50
Aliuminio laužas (motorinis užterš.<2 % )13001235
Aliuminio laužas (ratlankiai, švarus)16501567,50
Aliuminio laužas (radiatoriai su vario vamzdeliais, be metalo)27002565
Aliuminio laužas (maistinis, be metaliniu priemaišu)14001330
Aliuminio laužas (profilis,švarus,naujas, be metal. priemaišu)15501472,50
Aliuminio laužas (dažytas profilis / su priemaišom – ISO)12001140
Aliuminio laužas (radiatoriai)900855
Švino laužas (švarus)11001045
Švino laužas (ratų svareliai, plombos su viela)200190
Švino akumuliatoriai650617,50
A/m starteriai / generatoriai700/800665/760
Elektros variklių laužas650617,50
Cinko laužas900855

Svarbu!
Nuo pateiktų kainų atskaičiuojamas 5% dydžio gyventojų pajamų mokestis (GPM) valstybės biudžetui, jeigu metalo laužą pristato fizinis asmuo.
Jeigu metalo laužą pristato juridinis asmuo, papildomi mokesčiai neskaičiuojami, kainos nurodytos be PVM (pagal PVM įst.96 str.1 d. taikomas atvirkštinis apmokestinimas).
Nuo pristatyto metalo laužo svorio atimamas užterštumo procentas (1%, 3%, 5%), kuris priklauso nuo metalo laužo taršos (plastikas, guma, purvas, mediena, juodojo metalo intarpai, kt.).
Fizinis asmuo, pristatantis metalo laužą, privalo pateikti vieną galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: arba asmens tapatybės kortelę (ATK), arba pasą, arba vairuotojo pažymėjimą (VP), išduotą nuo 2015.11.01 d.

UAB Antrimeta

Meistru g. 6, Vilnius LT-02189
Mob. tel: +370 698 45441
pirkimai@antrimeta.lt

Darbo laikas:
I-V 08:00-17:00
Pietus
12:00-13:00