UAB Raseinių metalas

Galioja nuo 2024-02-01 09.00
Metalo laužo rūšis (ir jam taikomas užterštumas)Supirkimo kaina € už tonąSupirkimo kaina € atskaičius 5% GPM
Geležies laužas (gabaritinis*) – iki 5%315299
Geležies laužas (negabaritinis) – iki 5%305290
Geležies skarda (automobilinis, kėbulai) iki 5%295280
Nerūdijančio plieno laužas1000950
Vario laužas60005700
Automobiliniai laidai29002755
Žalvario, bronzos laužas39003705
Žalvario radiatoriai , drožlės35003325
Aliuminio laužas (skardos)1050998
Aliuminio laužas (motorinis užterš.<2 % )12501188
Aliuminio laužas (ratlankiai, švarus)16501568
Aliuminio laužas (radiatoriai su vario vamzdeliais, be metalo)23002185
Aliuminio laužas (maistinis, be metaliniu priemaišu)12501188
Aliuminio laužas (profilis,švarus,naujas, be metal. priemaišu)12501188
Švino laužas (švarus)1000950
Švino akumuliatoriai620589
A/m starteriai / generatoriai630599
Elektros variklių laužas450-550428-523
Cinko laužas900855
ENTP – lengvasis automobilis su pažyma.150143

Svarbu!
Nuo pateiktų kainų atskaičiuojamas 5% dydžio gyventojų pajamų mokestis (GPM) valstybės biudžetui, jeigu metalo laužą pristato fizinis asmuo.
Jeigu metalo laužą pristato juridinis asmuo, papildomi mokesčiai neskaičiuojami, kainos nurodytos be PVM (pagal PVM įst.96 str.1 d. taikomas atvirkštinis apmokestinimas).
Nuo pristatyto metalo laužo svorio atimamas užterštumo procentas (1%, 3%, 5%), kuris priklauso nuo metalo laužo taršos (plastikas, guma, purvas, mediena, juodojo metalo intarpai, kt.).
Fizinis asmuo, pristatantis metalo laužą, privalo pateikti vieną galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: arba asmens tapatybės kortelę (ATK), arba pasą, arba vairuotojo pažymėjimą (VP), išduotą nuo 2015.11.01 d.

UAB Raseinių metalas

Liepų g. 6, Raseiniai LT-60119
Mob. tel: +370 620 80295
raseiniumetalas@gmail.com

Darbo laikas:
I-V 08:00-17:00
Pietus
12:00-13:00