UAB Kusameta

Galioja nuo 2024-02-05 09.00
Metalo laužo rūšis (ir jam taikomas užterštumas)Supirkimo kaina € už tonąSupirkimo kaina € atskaičius 5% GPM
Geležies laužas (gabaritinis*) – iki 5%310294,50
Geležies laužas (negabaritinis) – iki 5%300285
Geležies skarda (automobilinis, kėbulai) iki 5%285270,75
Drožlės , nuo 3%185175,75
Nerūdijančio plieno laužas1000950
Vario laužas64006080
Vario laužas (radiatoriai, drožlės)45004275
Žalvario, bronzos laužas42003990
Žalvario radiatoriai , drožlės35003325
Aliuminio laužas (skardos)12001140
Aliuminio laužas (motorinis užterš.<2 % )13001235
Aliuminio laužas (ratlankiai, švarus)16501567,50
Aliuminio laužas (radiatoriai su vario vamzdeliais, be metalo)27002565
Aliuminio laužas (maistinis, be metaliniu priemaišu)14001330
Aliuminio laužas (profilis,švarus,naujas, be metal. priemaišu)15001425
Aliuminio laužas (dažytas profilis / su priemaišom – ISO)11001045
Aliuminio laužas (radiatoriai)800760
Švino laužas (švarus)800760
Švino laužas (ratų svareliai, plombos su viela)200190
Švino akumuliatoriai600570
A/m starteriai / generatoriai700/800665/760
Elektros variklių laužas650617,50
Cinko laužas800760

Svarbu!
Nuo pateiktų kainų atskaičiuojamas 5% dydžio gyventojų pajamų mokestis (GPM) valstybės biudžetui, jeigu metalo laužą pristato fizinis asmuo.
Jeigu metalo laužą pristato juridinis asmuo, papildomi mokesčiai neskaičiuojami, kainos nurodytos be PVM (pagal PVM įst.96 str.1 d. taikomas atvirkštinis apmokestinimas).
Nuo pristatyto metalo laužo svorio atimamas užterštumo procentas (1%, 3%, 5%), kuris priklauso nuo metalo laužo taršos (plastikas, guma, purvas, mediena, juodojo metalo intarpai, kt.).
Fizinis asmuo, pristatantis metalo laužą, privalo pateikti vieną galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: arba asmens tapatybės kortelę (ATK), arba pasą, arba vairuotojo pažymėjimą (VP), išduotą nuo 2015.11.01 d.

UAB Kusameta

Pramonės g. 113 , Vilnius, LT-11115 
Mob. tel: +370 612 13377

Darbo laikas:
I-V 08:00-17:00
Pietus
12:00-13:00