UAB Pranmetal

Galioja nuo 2024-02-14 08:00
Metalo laužo rūšis (ir jam taikomas užterštumas)Supirkimo kaina € už tonąSupirkimo kaina € atskaičius 5% GPM
Geležies laužas (gabaritinis*) – iki 5%330313,50
Geležies laužas (negabaritinis) – iki 5%310294,50
Geležies skarda – iki 5%310294,50
Geležies skarda (automobilinis, kėbulai) iki 5%305289,75
Drožlės , nuo 3%160152,00
Nerūdijančio plieno laužas11001045,00
Nerūd. plieno laužas (drožlės, puodai,virduliai, Cu/Ni radiatoriai)260247,00
Vario laužas63005985,00
Vario laužas (radiatoriai, drožlės)60005700,00
Žalvario, bronzos laužas42504037,50
Žalvario radiatoriai , drožlės40503847,50
Aliuminio laužas (skardos)1050997,00
Aliuminio laužas (motorinis užterš.<2 % )12501187,50
Aliuminio laužas (ratlankiai, švarus)16501567,50
Aliuminio laužas (radiatoriai su vario vamzdeliais, be metalo)26002470,00
Aliuminio laužas (maistinis, be metaliniu priemaišu)12501187,50
Aliuminio laužas (profilis,švarus,naujas, be metal. priemaišu)12501187,50
Aliuminio laužas (dažytas profilis / su priemaišom – ISO)1050997,50
Aliuminio laužas (skardinės, žaliuzės, drožlės / radiatoriai)850807,50
Švino laužas (švarus)1000950,00
Švino laužas (ratų svareliai, plombos su viela)neperkam
Švino akumuliatoriai650617,50
A/m starteriai / generatoriai900855,00
Elektros variklių laužas500475,00
Cinko laužas1000950,00
ENTP – lengvasis automobilis su pažyma.neperkam
Pilna komplektacija – atliekų kodas 160104neperkam
Iškomplektuotas – atliekų kodas 160106neperkam

Svarbu!
Nuo pateiktų kainų atskaičiuojamas 5% dydžio gyventojų pajamų mokestis (GPM) valstybės biudžetui, jeigu metalo laužą pristato fizinis asmuo.
Jeigu metalo laužą pristato juridinis asmuo, papildomi mokesčiai neskaičiuojami, kainos nurodytos be PVM (pagal PVM įst.96 str.1 d. taikomas atvirkštinis apmokestinimas).
Nuo pristatyto metalo laužo svorio atimamas užterštumo procentas (1%, 3%, 5%), kuris priklauso nuo metalo laužo taršos (plastikas, guma, purvas, mediena, juodojo metalo intarpai, kt.).
Fizinis asmuo, pristatantis metalo laužą, privalo pateikti vieną galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: arba asmens tapatybės kortelę (ATK), arba pasą, arba vairuotojo pažymėjimą (VP), išduotą nuo 2015.11.01 d.

UAB Pranmetal

Pramonės g. 15, Alytus, LT-62175
Mob. tel: +370 610 41786
info@pranmetal.lt

Darbo laikas:
I-V 08:00-17:00
Pietus
12:00-13:00